niedziela, 12 stycznia 2014

Andrychów zimą - podoba się Wam nowy film promujący naszą Gminę ?? [AKTUALIZACJA]

Jedni narzekają, a innym się podoba. My jesteśmy na tak! Co Wy sądzicie o tym wspomnieniu z zeszłorocznych zawodów narciarskich zorganizowanych na terenie ośrodka Czarny Groń ??

[AKTUALIZACJA] 
Dotarła do nas informacja, że materiał ten nie jest oficjalnym filmem promocyjnym Gminy Andrychów, a jedynie wspomnieniem z zeszłorocznych zawodów narciarskich i materiałem promującym nadchodzący Turniej narciarski o Puchar Burmistrza Andrychowa. Mimo wszystko naszym zdaniem jest to dobra aktywność, która poparta kampanią społecznościową mogłaby przyczynić się do wzrostu popularności naszej Gminy jako kurortu narciarskiego. Ważne, aby ten i inne podobne materiały trafiały nie tylko do lokalnej opinii publicznej :) .   

Nie ma co ukrywać, że nigdy nic nie podoba się wszystkim, ale to też przypadłość, z którą borykają się wszystkie gminy. Z różnych powodów jesteśmy krytyczni wobec tego co się dzieje na naszym terenie, mają na to wpływ rozliczne antypatie. Naszym zdaniem tego typu filmy są adresowane jednak do turystów, spoza naszej Gminy, którzy również pod wpływem tego typu materiałów wybierają atrakcje turystyczne, które chcą odwiedzić i zostawiają tam "dutki". 
Czekamy na poprawę adresu internetowego w filmie promocyjnym - to ważne :), a później z czystym sumieniem udostępnimy film na naszych prywatnych profilach FB.


NIE JESTEŚMY Z PEWNOŚCIĄ GORSI NIŻ NP. SZCZYRK, WIĘC CHĘTNIE SWOICH ZNAJOMYCH Z INNYCH STRON ŚWIATA ZAPROSIMY DO NAS NIE TYLKO NA NAJBLIŻSZE ZAWODY NARCIARSKIE !!! 

1 komentarz: